„Školička nanačisto" s rodiči budoucích prvňáčků

IMG20220609161140Ve čtvrtek 9. června proběhla první schůzka rodičů budoucích prvňáčků před zahájením školního roku 2022/2023. Vzhledem k velkému počtu zapsaných žáků budeme otevírat dvě první třídy. Povedou je paní učitelky Z. Kuchařová a J. Kindlová. Jak schůzka probíhala? Zatímco rodiče dostávali informace ohledně organizace výuky a chodu školy, nákupu školních pomůcek, fungování školní družiny a školní jídelny, děti si vyzkoušely první aktivity ve škole. Pod vedením paní učitelky P. Čečrlové a K. Beranové si zacvičili v tělocvičně, paní učitelka H. Zubrová s nimi nacvičila píseň „Čížečku, čížečku“ i s tanečkem a s paní učitelkou L. Brunclíkovou se děti naučily první básničku, kterou předvedly svým rodičům v závěru schůzky. Všechny děti tak po právu získaly Osvědčení o úspěšném zvládnutí kurzu pro předškoláky. Několik fotografií si můžete prohlédnout v Galerii.

Projekty Ústeckého kraje

Projekty Ústeckého kraje

Programy EU

Programy EU

Účastníme se projektů

Účastníme se projektu EU Peníze školám