Podzimní stezka

IMG 6290V pátek 6. října se žáci přípravné třídy vydali na „ Husovku“, kde je čekalo dopoledne plné soutěží a úkolů v rámci podzimní stezky. Počasí jim přálo, a tak se mohli pod vedením paní učitelky a paní asistentky směle vrhnout na plnění různorodých úkolů. Ty byly zaměřeny na rozvoj logického myšlení, zrakového vnímaní a na aktivity spojené s podzimem. Všem žákům se povedlo splnit úplně vše a tudíž si právem odnášeli krásný diplom na památku, medaili a sladkou dobrůtku k tomu. A jaká byla odměna pro paní učitelku s paní asistentkou? To určitě snadno uhádnete z fotek, na kterých jsou úsměvy a šťastné výrazy ve tvářích všech našich dětí zřejmé. Několik fotografií si můžete prohlédnout v Galerii. 

Projekty Ústeckého kraje

Projekty Ústeckého kraje

Programy EU

Programy EU

Účastníme se projektů

Účastníme se projektu EU Peníze školám