Divadelní představení ve školní družině

IMG20221128134939V pondělí 28. listopadu nás navštívilo hradecké Divadélko pro školy s pohádkou "Dobrodružství veverky Zrzečky". Pouze dva herci dětem zahráli poutavý, naučný a hudbou proložený příběh o životě zvířátek v lese. Děti si mohly i s účinkujícími zazpívat, seznámily se s lesními zvířátky, a to veverkou Zrzečkou, jezevcem, ježkem, zajíčkem a strakou. V lese byl hajný s nezbednýmu kudrnáčem, který dělal nepořádek v lese. Úkolem zvířátek bylo chránit les a dát všem dětem vědět, jak se v lese chovat a že brát cizí věci se nedělá. Všichni byli příběhem velmi nadšeni a odměnou pro účinkující byl velký a dlouho trvající potlesk. Na závěr si děti mohly veverku Zrzečku pohladit a někteří dokonce i pochovat. Dnes už s určitostí víme, že se s hradeckým divadlem nevidíme naposledy … Několik fotografií si můžete prohlédnout v Galerii. V polovině října nás s naučným příběhem „Polaris“ navštívilo sférické kino. Tentokrát se představilo v hlavní roli s tučňákem a ledním medvědem, kteří nás provedli hvězdnou oblohou od jižního po severní pól.

Projekty Ústeckého kraje

Projekty Ústeckého kraje

Programy EU

Programy EU

Účastníme se projektů

Účastníme se projektu EU Peníze školám