Družinový karneval

IMG20240209141714Rok se s rokem sešel a my jsme se ve školní družině začali připravovat na každoroční maškarní karneval, který je u dětí velmi oblíbený. Naplánovali jsme ho předtím, než nám děti odejdou na jarní prázdniny, na pátek 9. února. Karneval v 1. a 2. oddělení začal hned po příchodu z oběda. Děti se mohly převléknout do svých kostýmů, společně se vyfotily a maškarní rej mohl začít. Paní vychovatelky měly pro své děti připraveny zábavné soutěže, které se střídaly s tanečním veselím. Poté, co se mohlo přidat i 3. oddělení školní družiny, jsme se všichni přemístili do prostor naší nové tělocvičny. Tam jsme karneval začali tancem s balónky, dále oblíbenou Macarenou a pro děti jsme připravili spoustu zábavných soutěží, za které byli odměněny malou sladkostí. Pro nás bylo odměnou vidět, jak si maškarní karneval děti společně užívají a odchází domů plné zážitků a radosti. Další fotografie z našeho karnevalového veselí můžete vidět v Galerii.

Projekty Ústeckého kraje

Projekty Ústeckého kraje

Programy EU

Programy EU

Účastníme se projektů

Účastníme se projektu EU Peníze školám