Čarodějnické odpoledne ve školní družině

IMG20230428135146Ve školní družině jsme se v pátek 28. dubna po obědě převlékli do čarodějnických kostýmů a vzájemně se nalíčili, aby nám mohl začít čarodějnický rej. Ten nám bohužel musel začít v naší tělocvičně, díky nepříznivému počasí, ale náladu nám to nezkazilo a čarodějnická košťata byla nastartována hned, co jsme vyšli z družiny. Náš rej začal hned na úvod kouzelným říkadlem pro uzdravení kloubů našeho čaroděje Kostivala. Poté se všechny čarodějnice rozeběhly k čarodějným soutěžím. Letos jsme soutěží mohli mít i více, díky pomoci asistentek z druhého stupně, za což jim děkujeme. Prolézání pavučiny, krmení čarodějnic, pojídání žížal, házení pavouků do kbelíčků a zdolávání překážkové dráhy se skládáním čarodějných puzzlí uběhlo všem velmi rychle. Náš velký slet byl ukončen zhodnocením výkonů všech čarodějnic, rozdáním odměn a medailí. Ještě poté jsme nezapomněli na kouzelný lektvar plný žabiček a žížal. Pro některé čarodějnice to byl lektvar velmi chutný. Připili jsme si s ním na další setkání čarodějů i čarodějnic. Fotografie z akce si můžete prohlédnout v Galerii.