Roztančená družina

IMG20230921142234 2Motto: Pohyb je život, život je pohyb.
Ve čtvrtek 21. září jsme s dětmi ze školní družiny využili naši velkou tělocvičnu, kde jsme všichni společně protáhli a zahřáli svá těla při tanečně pohybovém programu, který vedla zkušená lektorka. Děti si užily i závěrečnou relaxační chvilku s příjemnou uklidňující hudbou. Tanečně pohybová hodinka nám rychle utekla a poté následovalo rozloučení s naší půvabnou cvičitelkou. Všichni jsme se naučili něco nového a hlavně jsme se přitom pořádně pobavili a vyřádili. Zkrátka pohyb je radost i zábava a my ho máme ve školní družině moc rádi. Několik fotografií z akce si můžete prohlédnout v Galerii.

Projekty Ústeckého kraje

Projekty Ústeckého kraje

Programy EU

Programy EU

Účastníme se projektů

Účastníme se projektu EU Peníze školám