Družinový karneval

karnevalPo jarních prázdninách, které si děti dle vyprávění užily, jsme ve čtvrtek 23. února měli ve školní družině očekávaný a velmi oblíbený karneval. Začal hned po obědě v prvním a druhém oddělení, kde se děti převlékly do masek a karnevalové veselí tak mohlo začít. Zahájili jsme tancem a soutěžemi, které byly vždy následně odměněny menší sladkostí. Děkujeme rodičům, kteří přinesli odměny a občerstvení pro naše děti na karneval. Tanec s balonky, další soutěže a vyhodnocení masek pak proběhly ještě v naší družinové herně, kam jsme se všichni přesunuli z našich oddělení. Po tanci a soutěžích jsme při promenádě v maskách vybrali ty nejhezčí a náležitě je odměnili, ale na své si přišli i všichni ostatní, kteří byli odměněni bonbonem. Krásné a živé odpoledne si děti užily, což jsme zjistili následně po karnevalu, ale i následující den z vyprávění dětí. Několik fotografií z této akce si můžete prohlédnout v Galerii.

Projekty Ústeckého kraje

Projekty Ústeckého kraje

Programy EU

Programy EU

Účastníme se projektů

Účastníme se projektu EU Peníze školám