Výtvarná soutěž ve školní družině

IMG20230224055950V rámci vyhlášení soutěže „Požární ochrana očima dětí a mládeže“, kterou organizuje SH ČMS, jsme si společně vybrali výtvarnou část. Pro výtvarnou část bylo možné si zvolit jakýkoli námět z celé oblasti integrovaného záchranného systému. Výtvarnému ztvárnění předcházela týdenní příprava, kdy jsme si přibližovali nejen požární ochranu a ochranu obyvatelstva před mimořádnými událostmi, ale celý IZS jako celek. Společně jsme si udělali své školní družinové kolo a vyhodnotili jsme deset výtvarných prací z první kategorie (1. - 2. třída) a pět výtvarných prací z druhé kategorie (3. – 5. třída). Děti za své práce dostaly pochvalu a odměnu. Z těchto vyhodnocených obrázků jsme z každé kategorie museli vybrat ještě tři nejlepší obrázky, které jsme předali na Okresním sdružení hasičů v Teplicích. Do dalšího kola postupují za první kategorii práce K. Přikrylové, E. Loudové, A. Klášterkové a za druhou kategorii práce V. Klímové, V. Kosové a B. Sýkorové. Všechny děti, které se zúčastnily soutěže dostaly sladkou odměnu za svou snahu. Nejlepších patnáct prací si můžete prohlédnout v Galerii.

Projekty Ústeckého kraje

Projekty Ústeckého kraje

Programy EU

Programy EU

Účastníme se projektů

Účastníme se projektu EU Peníze školám